KÜÇÜK POLİSTEN AYAKKABI BOYACISI ÇOCUĞA KARANFİL

Paylaş
 
KÜÇÜK POLİSTEN AYAKKABI BOYACISI ÇOCUĞA KARANFİL
Bursa’da, 10 Nisan Polis Haftasında Yunus timleri adliye önünde karanfil dağıttı. Minik polis kıyafetleriyle herkesin maskotu olan 7 yaşındaki Mustafa da bir ayakkabı boyacısı çocuğa karanfil verdi.
OSMAN AKIN

BURSA (İHA) – Bursa’da, 10 Nisan Polis Haftasında Yunus timleri adliye önünde karanfil dağıttı. Minik polis kıyafetleriyle herkesin maskotu olan 7 yaşındaki Mustafa da bir ayakkabı boyacısı çocuğa karanfil verdi.

Bütün yurtta olduğu gibi Bursa’da da Türk polis teşkilatının 169. kuruluş yıl dönümü törenlerle kutlandı. Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Yunus timleri de adliye önünde memur ve vatandaşlara karanfil dağıttı. En çok ilgiyi polis kıyafetleri giyen küçük Mustafa gördü. Büyüyünce polis olacağını söyleyen 7 yaşındaki Mustafa, herkese karanfil dağıtarak, Polis Haftasını kutladı. Küçük polis, karanfil verdiği vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Mustafa’nın karanfil verdiği bir restoran işletmecisi ise küçük polise döner ikram etti. Belindeki telsizle hayli mutlu olduğu görülen Mustafa, görevi başındaki kadın polisleri da unutmayıp karanfil verdi.

Polis Haftası çerçevesinde şehir merkezinde 3 bine yakın karanfil dağıtılacağını ifade eden Yunus Timleri Grup Amiri Komiser Gökmen Negiz, “Polis Haftasında vatandaşlarımıza karanfil dağıtarak bir araya gelmek istedik. Çok olumlu tepkiler aldık. Herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA