YILDIRIM’DA YOLLAR GENİŞLETİLİYOR

Paylaş
 

 

YILDIRIM’DA YOLLAR GENİŞLETİLİYOR
Yıldırım Belediyesi, yol genişletme çalışmalarına başladı. Yol ortasında kalan ağaçlar ilçede bulunan park ve yol kenarlarıyla birlikte Vakıfköy Hobi Bahçeleri’ne nakledildi.
MUSTAFA GEÇ

BURSA (İHA) – Yıldırım Belediyesi, yol genişletme çalışmalarına başladı. Yol ortasında kalan ağaçlar ilçede bulunan park ve yol kenarlarıyla birlikte Vakıfköy Hobi Bahçeleri’ne nakledildi.

Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi’nin de üzerinde bulunduğu Güreş Sokak’ta vatandaşlardan ve okul yönetiminden gelen talep üzerine yol genişletme çalışmaları başlatıldı. Çalışmalar dahilinde okul önünde bulunan ve caddeyi daraltan 10’a yakın ağaç söküldü. Ağaçlar, belediye ekiplerince Vakıfköy Hobi Bahçeleri’ne, yol ve park kenarlarına dikildi.

Son derece işlek olan caddenin darlığının şimdiye kadar pek çok kazaya davetiye çıkardığını belirten mahalle sakinlerinden Safiye Sabuncu, “Burası işlek ve dar bir cadde. Burada çok sık kazlar oluyordu. Yolun genişletilmesiyle beraber inşallah kazalar son bulur. Ağaçların daha uygun yerlere taşınmasından ve yolun genişletilmesinden son derece memnunuz” diye konuştu

  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA