BALIKÇI KADINLARIN VALİLİK ÇIKARMASI

Paylaş
 

 

BALIKÇI KADINLARIN VALİLİK ÇIKARMASI
Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Gölyazı Balıkçı Kadınları Derneği üyelerini ağırladı. Balıkçı kadınlar tuttukları turna balığını valiye hediye etti.
HALİL İBRAHİM TUNALI

BURSA (İHA) – Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Gölyazı Balıkçı Kadınları Derneği üyelerini ağırladı. Balıkçı kadınlar tuttukları turna balığını valiye hediye etti.

Nisan ayında Gölyazı Balıkçı Kadınları Derneği’ni ziyaret eden Vali Karaloğlu, kadınların talep ettiği hamur yoğurma makinesini dernek yönetimine teslim etti. Valilik binasında düzenlenen törende konuşan Vali Karaloğlu, “Balıkçı kadınlara valiliğimizin hediyesi olan hamur yoğurma makinesinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Allah bol kazanç versin, diğer köylere de örnek olun. Her zaman üreten olmak tüketen olmaktan daha iyidir” dedi.

Hediye için teşekkürlerini ileten Dernek Başkanı Nurten Üner ise, “Bursa’da birçok kadın derneğimiz var, ama onların yaptığı her işi Gölyazı’daki kadınlarımız da yapıyor. Bunların yanında bir de balığa çıkıyorlar. Balık malzemelerini kendileri üretiyorlar. Balıklarını kendileri satıyorlar. Bize verdiğiniz bu güzel hediyeniz için bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

Dernek yöneticileri, tuttukları turna balığını Vali Karaloğlu’na hediye etti.

Etiketler: Balık, Göl, Kadın
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA