Gülümseyen Kentler Mudanya Ve Nilüfer

Paylaş
 
Gülümseyen Kentler Mudanya Ve Nilüfer
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 30 Mart yerel seçimlerinde göreve gelen Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ı makamında ziyaret ederek,…

Gülümseyen Kentler Mudanya Ve Nilüfer

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 30 Mart yerel seçimlerinde göreve gelen Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ı makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 30 Mart yerel seçimlerinde Mudanyalıların desteğini alarak Mudanya Belediye Başkanı seçilen Hayri Türkyılmaz’a iade-i ziyarette bulundu. Mudanya Belediyesi Başkanlık Makamı’nda gerçekleşen ziyarette Başkan Bozbey, “Sizlerin seçilmiş olması bizleri mutlu etti. Nilüfer ve Mudanya Belediyesi bundan sonra yapacakları önemli projelerle birlikte hem Mudanya halkına, hem Nilüfer halkına fayda sağlayacaktır. Sizin sayenizde en güzel hizmetler Mudanya halkıyla buluşacaktır. Nilüfer benzerini burada görmek istiyoruz” dedi.
Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz da Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in ziyaretinden memnuniyet duyduğunu dile getirerek, “Nilüfer ve Mudanya’yı kardeş olarak görüyoruz. Nilüfer’in deniz kıyısı Mudanya olacak. Gülümseyin Nilüferdesiniz anlayışı Mudanya ile de bütünleşti ve biz de ‘Gülümsemeye Devam Edin Mudanyadasınız’ diyoruz. Bu dönem çok fazla sorumluluğumuz var ve 17 ilçe arasında aynı görüşü savunan iki belediyeyiz. Mudanya’da Nilüfer’in desteğiyle, ortak çalışmalarımızla sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getireceği diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz bir süre sohbet ederek görüş alışverişinde bulundu.

  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA