Milletspor Kaçamadı

Paylaş
 

Şükraniyespor önünde eksik kalan Kırmızı-Beyazlılar öne geçmesine rağmen, üstünlüğünü koruyamayınca tek puana razı oldu.
Süper Amatör Lig A Grubunda Milletspor, konuk ettiği Şükraniyespor ile 1-1 berabere kalarak puanları bölüştü. Her iki takımında vasatı aşamayan mücadelesinde ilk yarıda karşılıklı ataklar şeklinde geçerken, 36.dakikada Milletspor’da Faruk kırmızı kartla oyun dışında kaldı ve devre golsüz kapandı. İkinci yarıda eksik rakibinin üzerine gitmeye başlayan Şükraniyespor, geliştirdiği ataklarda golü bulamazken, kalesinde de tehlikeler yaşamaya başladı. 70.dakikada ani gelişen Milletspor atağında topu önünde bulan Emre, düzgün bir vuruşla takımını 1-0 öne geçirdi. Golden sadece 4 dakika sonra ise Şükraniyespor’un atağında kaleci Gökhan’ın büyük hatasını Serhat affetmedi ve durumu 1-1 yaptı. Son bülümlerde Şükraniyespor’un galibiyet için yoğun ataklarında başka gol olmayınca takımlar sahadan birer puanla ayrıldı.
SAHA: Şahin Başol
HAKEMLER: Bora Aladağ (6), Ç.Yüksel Çağ (6), Ayça Soyutürk (6)
MİLLETSPOR: Gökhan (6), Mehmet (6), Yusuf (5), Serbay (5), Ersin (5), Sinan (6), Faruk (4), Ümit (5), Aykut (6), Tuncay (5), Emre (7)
ŞÜKRANİYE: Erkan (6), Erkan (6), Kadir (6), Mert (5), Abuzer (6), Nedim (5), Mustafa (5), Halil (5), Serhat (7), Ersin (5), İbrahim (5) (Dk.60 Murat (5)
GOLLER: Dk.70 Emre (Milletspor), Dk.74 Serhat (Şükraniye)
KIRMIZI KART: Dk.36 Faruk (Milletspor)

  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA