Orhangazi’de Alışveriş Günleri

Paylaş
 

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde alışveriş günleri düzenlenecek.
Kaymakamlık, Orhangazi Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Orhangazi’de büyük bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor. Orhangazi’de yaşayan insanların Orhangazi’den alışveriş yapmalarını teşvik etmeyi hedefleyen kampanya dahilinde alışveriş günleri tertiplenecek. Orhangazi’de bütün esnafın iştirak edeceği kampanyada indirim günleri yapılacak.
Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde başlatılan kampanya ile ilgili Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yahya Safran ve komitenin diğer üyeleri, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret ederek proje hakkında bilgi verdi. Orhangazi Belediyesi, kampanyaya maddi ve manevi destek verecek.
4 kurum tarafından organize edilecek olan kampanya ilk olarak 9 Şubat tarihinde başlatılacak. Orhangazi’de bütün esnafların dahil edilmesi planlanan indirim günleri ile ilgili afişler ve duyurular yapılmaya başlanacak.
Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, alışveriş günlerine destek vereceklerini belirterek, “Belediye olarak böylesine önemli bir kampanyada yer almak bizim için önemli, Orhangazililerin Orhangazi’den alışveriş yapmalarının farklı yollarla teşvik edilmesi lazım. Bu kampanyayı daha fazla genişleterek esnafımızın alışveriş potansiyelini artırmak için çalışmalar yapmalıyız” dedi.

  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA