Mudanya 24 Saat Gözetleniyor

Paylaş
 

Mudanya, MOBESE kameralarıyla 24 saat gözetim altında tutularak emniyetli bir ilçe konumuna getirildi.
Mudanya’nın hemen her noktasına kurulan MOBESE kameraları, vatandaşlara güven vermeye başladı. Mudanya ilçesinin bağlantı yolları ile yeni statü ile köyden mahalle konumuna gelen 36 yerleşim bölgesi sınırlarına da MOBESE sistemi monte edildi. Mudanya İlçe Emniyet Müdürü Hasan Alperen, trafik akışını nasıl tehlikeye düşüren sürücüleri uyardı.
İlçe Emniyet Müdürü Alperen MOBESE sistemi ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında, “Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kurulumu için 600 bin lira ödenek tahsis edildi. Tahsisi yapılan ödenekle ilçenin özellikle vatandaşların yoğun olduğu yerlerin, kavşakların ve ilçenin tüm geriş ve çıkışları asayiş yönünden kontrol altına alınabilmesi için 11 noktaya 6’sı plaka tanıma sistemi olmak üzere toplam 38 kamera kurulumunun yapıldı” diye konuştu.
Mudanya’nın önemli yerlerine yerleştirilen kameraların Kent Güvenlik Yönetim Merkezimizde 24 saat esasına göre görev yapan deneyimli personellerimiz tarafından izlenmekte olduğunu ifade eden Alperen, “Meydana gelen ve yaşanan her türlü olayların anında tespiti yapılırken görevli ekiplerimizin yine anında ve süratli bir şekilde olaylara müdahale etmeleri sağlanmaktadır. Mudanya ilçemiz 24 noktada, 14’ü plaka tanıma sistemi olmak üzere toplam 84 MOBESE kamera gözetimi ile hizmet verecektir. Mudanya ve Mudanyalıların huzurunu bozacak hiçbir olaya izin vermeyeceğiz” dedi.

  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA