Bursa Semalarında UFO’LAR Göründü

Paylaş
 

 

UFO’LAR GÖRÜNDÜ

Geçtiğimiz günlerde elektronik posta hesabıma “İyi günler Hüseyin bey , 12/03/2016 tarihi saat 18 civarı emir sultan türbesi önü” açıklamasıyla görüntülü bir mesaj geldi. Daha sonra kendisini bulup konuştuğum ve bir kamu dairesinde çalışan kişi durumunda olan kişinin açıklamaları şöyle..

12 mart 2016 cumartesi günü Emir Sultan’a gitmiştik. Akşam saatlerinde Külliye avlusunun batı yönünde bulunan ve mezarlıklara doğru açılan kapısından çıktığımız sırada, yanımızdaki bir kaç kişinin ilgiyle ve de yüksek sesle konuşarak uzakta bir yeri göstermeleri üzerine baktığımda havada duran cisimleri gördüm. Uzaktaydılar ve görebiliyorduk. Çok şaşırdık. Orada bulunanlardan bir kaçı gibi bende cep telefonumun fotoğraf kısmıyla bir kaç kare çektim. Video kamera çekmek istediğimde 2 saniyelik bölüm çekebilmişim ki cisimler kayboldu. Ancak ilk saniyesinde cisimlerin varlığını kamerada da gördüm.” Gözlerimizle gördüğümüz ve de fotoğraflarını çektiğimiz e de gözden kaybolan cisimlerin ne olduğunu merak ettiğimiz için araştırılsın amaçlı size gönderdim.”

 

Konuyla ilgili hemen hemen aynı tarih aralığında Türkiye üzerinde çoklu UFO görüntülerin bulunmasıyla ilgili TV programlarında görüş bildiren SİRİUS UZAY ARAŞTIRMALARI KURUMU BAŞKANI HAKTAN AKDOĞAN’ın açıklamaları konuyla örtüştüğünden haber olarak paylaşma kararı verdik.

 

Fotoğraflardan ve kamera kaydından yaptığımız incelemelerde cisimlerin kuş, uçak, meteoroloji balonu ya da bilinen tanımlanabilir bir özellikte bulunmadığı görülmesi üzerine UFO olabilir düşüncesi oluştu. UFO (İngilizce: “Unidentified Flying Object”/tanımlanamayan uçan nesne)

  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA