Beyonce’un fotoğrafı Instagram’da rekor kırdı

Paylaş
 

Dünyanın en ünlü pop yıldızlarından ve eşi ünlü rapper Jay-Z bir kez daha çocuk sahibi oluyor. dünyasının en ünlü çiftlerinden biri olan ikilinin bir süredir ilişkilerinde sorunlar olduğu ve ayrılabilecekleri iddia ediliyordu. Fakat son günlerde magazin basınında yer alan iddialar, Beyonce’un geçirdiği vücut değişimi görüntüsü üzerinden, ünlü yıldızın hamile olabileceğini ifade ediyordu. Ve bu iddiaları teyit eden bilgi Beyonce’un kişisel hesabından paylaştığı fotoğrafla doğrulandı.

Beyonce, Instagram hesabında hamilelik fotoğrafını paylaşarak ikiz bebeklere hamile olduğunu duyurdu. Bu fotoğraf, 12 saat gibi kısa bir süre içinde 7.1 milyondan fazla kişi tarafından beğenildi. Instagram’da 93 milyondan fazla takipçisi bulunan 35 yaşındaki yıldız paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Aşkımızı ve mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz. İki kez daha kutsanmış bulunuyoruz. Ailemizin iki yeni üyeyle büyüyeceği için minnettarız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ediyoruz – Carter Ailesi”

2008 yılında evlenen ünlü çiftin 5 yaşında, Blue Ivy isminde bir çocuğu bulunuyor. Çiftin Jay-Z’nin eski bir ilişkisinden doğan bir çocuğu olduğu ve ünlü rap şarkıcısının DNA testine girmek istemediği iddiaları, evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı dedikodularını ortaya çıkarmıştı. Ünlü çift bu güzel haberle beraberliklerini ve mutluluklarını hayranlarıyla paylaşmış oldu.

Öte yandan ünlü şarkıcının sosyal medyadan yaptığı bu hamilelik paylaşımı, kısa süre içinde Instagram’da 7 milyon beğeni alarak, Instagram’ın şimdiye kadar en çok beğenilen fotoğrafı oldu. Bu rekor, daha önce ’in kola ile paylaştığı fotoğraftaydı. Gomez’in paylaşımı 6,3 milyon beğeni almıştı.

  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA