Asena Atalay ile Caner Erkin’in velayet davasında gerginlik!

Paylaş
 

Caner Erkin’in, oğlu Çınar Erkin’in velayetinin eski eşi Asena Atalay’dan alınarak kendisine verilmesi için açtığı davanın görülmesine devam edildi. İstanbul 11’inci Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya davalı Asena Atalay avukatıyla birlikte katılırken, Caner Erkin’i avukatları temsil etti.

Tanıkların dinlenildiği duruşmada zaman zaman gergin anlar yaşandı. Tanık olarak dinlenilen Asena Atalay’ın kardeşi Alican Atalay, Caner'in oğlunu ayda bir kez gördüğünü, ablasının hayatını çocuğuna göre ayarladığını ve sevgilisinin olmadığını söyledi.

"BÖYLE YAPARSANIZ BU DAVA ÇOCUK REŞİT OLANA KADAR SÜRER"

Tanık dinlemesi sırasında taraflar arasında sık sık tartışma yaşanınca mahkeme hakimi, "Böyle yaparsanız bu dava çocuk reşit olana kadar sürer" dedi. Bunun üzerine Asena Atalay "Keşke reşit olana kadar sürse de Caner korkudan iki haftada bir oğlunu görse" şeklinde konuştu.

Atalay'ın, Caner Erkin’in duruşmalara katılmadığını söylemesi üzerine Erkin’in avukatları "Avukatları olarak bizler buradayız” dedi. Bu sözlere tepki gösteren ünlü sunucu, yerinden kalkarak, "Bu dava çocuk davası. Para davası değil. Caner gelip davasına sahip çıksın" diye bağırdı. Bir süre devam eden gerginlik sırasında Asena Atalay, "Caner için hiçbir zaman kötü bir şey demedim. Çocuğumun babasıdır" ifadelerini kullandı.

  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA