TÜRSAB’ta seçim yarışı hızlandı

Paylaş
 

Turizm sektörünün en büyük örgütü Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nde (TÜRSAB) seçim yarışı hızlandı.

Başkan adaylarında daha güçlü TÜRSAB sloganıyla yola çıkan Hasan Erdem, sektörün biran önce seçimleri sonuçlandırıp seçime geçmek istediğini belirterek, “Artık iş yapma zamanı, sezon başlıyor. TÜRSAB’ta yeni yönetim acentaları yeni döneme hazırlamak için projeleri yaptı. 36 projeyi biran önce hayata geçirmek istiyoruz” dedi.

Başkan adaylığını ilk açıklayan isim olan Hasan Erdem, Firuz Bağlıkaya ve ekibi ile yaptıkları işbirliğinin devam ettiğini belirterek, “Ortak listeyi bir iki gün içinde kamuoyu ile paylaşacağız.  Seçimlere 4 bin 800 civarında katılım olmasını bekliyoruz” diye konuştu.

TÜRSAB’ta birlik ve beraberliğin sağlanması halinde mevcut yönetimin bir daha seçilme şansının olmadığını söyleyen Erdem, “Başaran Ulusoy son dakika da bile aday olabilir. Ama ben tabanda birlik sağlayan TÜRSAB karşısında kazanma şansının olmadığını düşünüyorum. TÜRSAB 20 yıldır kendisi için bir şey yapmayan, komik bahanelerle seçim erteleyen bu anlayıştan hesap soracak” değerlendirmesini yaptı.

TÜRSAB’in Türkiye’nin dünyada tanıtımını üstlenmesi gerektiğini söyleyen Hasan Erdem, mevcut yönetimin bunu başaramadığını belirterek şu noktaların altını çizdi:

  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA