Onlarca öğrenci bir anda suya atladı!

Paylaş
 

Köyceğiz ilçesindeki Şehit Ömer Halisdemir Denizcilik Mesleki ve  Teknik Anadolu Lisesi 6. dönem mezunlarını verdi. Mezun öğrencilerin tören  alanına gelmesinin ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.  Törende, okul birincisi Mustafa Avcı mezuniyet kütüğüne bröve çaktı.

Okul Müdürü Cafer Binici, törende, öğrencilerin Gemi Yönetimi Eğitimi  aldıklarını söyledi. Okulda eğitim gören öğrencilerin yanı sıra bölgede yaşayanlara da  verdikleri kurslarla kaptanlık belgesi alma imkanı sağladıklarını belirten  Binici, öğrencilerin tıpkı Şehit Ömer Halisdemir gibi gerektiğinde vatanları için  her şeyi göze alacağına inandığını dile getirdi.

Daha sonra "Şehit Ömer Halisdemir Kitap Okuma Yarışması" ve "Akıl  Oyunları" yarışmalarında birinci olan öğrencilere ödülleri verildi. Mezuniyet pastasının kesilmesinin ardından törene katılan protokol  üyeleri, içinde 58 öğrencinin temsili diplomalarının bulunduğu şişeleri Köyceğiz  Gölü’ne bıraktı. Öğrencilerin yüzerek diplomalarını almaları eğlenceli dakikalar  yaşattı. Diplomalarıyla gölden çıkan öğrenciler, mutluluklarını arkadaşları,  öğretmenleri ve aileleriyle paylaştı.

 

  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA