Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Bursa’daydı…

Paylaş
 

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Bursa’daydı…

Genel ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine az kaldı. Halk sandığı dört gözle bekler oldu. Adaylar birer birer Bursa mitingi yapmaya başladı…Muharrem İnce ve Temel Karamollaoğlu’ndan sonra Recep Tayyip Erdoğan’da bursa mitingi yaptı.

Bursa’da yeni miting alanı eski Atatürk stadyumu olarak belirlenmiş durumda. Bu alanın kontrol kolaylığı ve ölçülebilir olması liderler için gelen halkın sayıları hakkında da ipuçları veriyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bursa mitingine rötarlı olarak geldi. Saat 15.30 gibi planlanmasına rağmen yaklaşık 1.5 saat geç geldi…Ancak sayın Cumhurbaşkanı oldukça dinç göründü. Yaklaşık bir saat konuşarak bir yapılanları bahsetmesi üzerine bundan sonra’da Bursa için vaatlerde bulundu.

Alanın tıklım tıklım onbinlerce kişiyle dolmuş olması dikkat çekiciydi. Sayın Cumhurbaşkanı halkın coşkusuyla devam eden konuşması sonrasında dinleyenleri iftarı birlikte yapmak için davet etti.

Son olarak da stadyumun amfi tiyatro gibi oturma yerlerinin kaldırıloması ve alanın millet bahçesi olarak düzenlenmesi talimatını verdi.

Bursa AKP il örgütü miting organizasyonundan tam not aldı.

Katılım diğer Cumhurbaşkanları adaylarının katılımcılarıyla kıyaslanmayacak kadar fazlaydı.

Medyatimsah…

 

 

 

 

 

  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA