Turizm merkezlerinde bayram trafiği yoğunluğu

Paylaş
 

Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla yoğunluk yaşanan Güney  Ege'nin gözde tatil merkezleri Bodrum, Datça, Ula, Marmaris ve Fethiye'de polis  ekipleri trafik kontrollerini sıklaştırdı. 

Bayramda binlerce kişinin tatilini geçireceği kıyı kesimlerde arife  gününden itibaren trafik yoğunluğu arttı. Muğla Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik  ekipleri de sabah saatlerinden itibaren turizm merkezlerinin gidiş ve dönüş  istikametlerinde trafik uygulaması başlattı.

Turistik ilçeler Bodrum, Datça, Ula, Marmaris ve Fethiye'ye giden  karayollarına çok sayıda sabit radar yerleştirildi; hız, alkol ve emniyet kemeri  kontrolleri artırıldı.

Arife gününün yanı sıra bayram tatili boyunca sık sık tekrarlanacak  denetimlerde yasal hız limitinin üzerinde seyreden sürücülere cezai işlem  uygulanacak. Denetimler sırasında fazla yolcu taşıyan ve emniyet kemeri takmayan  bazı sürücülere de ceza kesildi.

Muğla-Marmaris Yolu Kızılağaç mevkisinde sürücülere çikolata ikram  eden polis ekipleri, vatandaşların Ramazan Bayramı'nı da kutladı.

  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA