Survivor Turabi diskalifiye oldu mu?

Paylaş
 

Survivor 2018’in son bölümlerinde başarılı yarışmacı Turabi Çamkıran parkurlarda sakatlığı nedeniyle yoktu. Acun Ilıcalı “Turabi seninle ilgili Metin Kuş süre istemişti. Türkiye’deki hekimlerle görüştü. Metin abimizin ve görüştüğü doktor ekibin ortak kararını sana söylemem gerek. Şuanda vücudunda olan sakatlığın durumu oyunlarda oynamana izin vermeyecek. Bu kesin bir sonuç.” dedi. Peki Turabi Çamkıran elendi mi? Survivor Turabi’nin sakatlığı ne? İşte Ilıcalı’nın açıklamaları…

Acun Ilıcalı: “Şuanda senin omurganı kalçana bağlayan kemiğinde bir kırık var. Doktorların raporuna göre bu kırığın daha fazla zorlanması durumunda daha ağır bir hasar oluşma riski var. Doktorlarımızın kesin değerlendirmesi sonucu aldığımız karar bundan sonraki hiçbir fiziksel oyunda oynayamayacaksın.”

“Çok üzüldüğünü biliyorum. Herhangi bir zorlama hayati bir risk taşıyor. Oynayabileceğin tek oyun büyük ödül oyunu. Oturduğunuz yerde oynayacaksınız. O da senin oynadığın son oyun olacak. Senin Survivor’daki oyun bölümün tamamlanmış oldu. Ben de çok üzgünüm. İkinci bölüm ile ilgili açıklama yapmalıyım. Yarışamayacaksın, dokunulmazlık oyunu da oynayamayacaksın.”

“Bununla ilgili de kararımız şöyle: Biz Survivor’da şimdiye kadar sakatlıklar bir aydan fazla ise yarışmacılardan veda etmek zorunda kaldığımız isimler oldu. Senin durumun bu kapsama girmiyor. Oynayamayacağın gün sayısı 15. Sevenlerinin verdikleri oylar var. Bu noktada seni oyun dışında bırakmamız söz konusu olmaz. Daha önce Semih de buna benzer bir olay yaşadık. Yarışmacımızı elemiyoruz. Takdiri seyircimize bırakıyoruz. Son kalan yarışmacılar için yeni bir oylama olacak.”

  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA