Kartal kapmış olamaz mı?

Paylaş
 

Küçük yavrumuzun her tarafta aranmasına rağmen bulunamaması akla farklı ihtimalleri de getiriyor. Acaba diye düşünüyor insan hiçbir iz bulunamaması sonucunda ne düşünebiliriz. Bölgenin kırsal özelliğini de hesaba kattığımızda BİR KARTALIN yavrumuzu pençeleriyle yakalayıp götürmüş olma ihtimali olamaz mı?

Bölgenin yüksek yerlerinde KARTAL yuvalarının da inceleme alanına alınması gerekir. Medyatimsah Gazetesi olarak bu durumunda dikkate alınmasını yetkililere öneriyoruz. Saygıyla.

Ağrı‘nın Bezirhane köyünde kaybolan ve Ramazan Bayramının birinci gününden beri haber alınamayan Leyla Aydemir için başlatılan arama-kurtarma çalışmalarıyla ilgili AFAD‘tan açıklama geldi.

Son dakika... AFAD'tan Kayıp Leyla açıklaması

Leyla Aydemir’i bulmak için yürütülen arama-kurtarma çalışmalarında 16. güne girildi.

Bölgedeki araziyi tarama faaliyetlerinin devam ettiğini kaydeden Van AFAD Birlik Müdürü Sadi Ekin, “Köy çevresi ve içinde ekiplerimizce minumum 30 kilometrekarelik bir alanda arama-kurtarma çalışması gerçekleştirildi. Leyla’ya dair hiçbir belirti yok. Kaçırılma ihtimalinin kuvvetli ihtimal olduğunu düşünüyoruz. Tabi ki bu konuyu emniyet daha iyi değerlendirecektir” dedi.
Ekin, “Bir çocuğun ayağının takılarak düşebileceği ve akıntıya kapılabileceği; dere, bataklık, kuyu gibi bütün sulu alanlarda inceleme yapıyoruz.  Ağrı Valiliğinden  yeni bir talimat gelene kadar köy çevresindeki arama- tarama faaliyetlerine devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA