Şenol Güneş’ten Negredo açıklaması!

Paylaş
 

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, UEFA Avrupa Ligi'nde yarın Norveç temsilcisi Sarpsborg ile yapacakları karşılaşmada ciddiyeti elden bırakmamaları gerektiğini söyledi.

Güneş, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen basın toplantısında, UEFA Avrupa Ligi'ndeki grup aşamasına iyi başlamak istediklerini belirterek, "İyi başlayıp iyi bitirerek gruptan çıkmak istiyoruz. Rakip 4-4-2'yi iyi oynayan bir takım. Dikkatli ve sabırlı oynayıp üç puanla başlamak istiyoruz. İlginç bir takım, sürprizler yaptılar. Son anda goller attılar. Ciddiyeti elden bırakmadan maçı kazanmak durumundayız." diye konuştu.

Galatasaray'ın geçen sezon İsveç ekibi Östersunds'a elenmesini hatırlatan Güneş, "Beşiktaş büyük camia, iyi oyuncuları var ama futbol sahada oynanıyor. Bu tip takımlar kendi liglerinden çok Avrupa'da ses getirmek istiyor. O yüzden daha farklı oynuyorlar." değerlendirmesinde bulundu.

"Negredo karakter olarak iyi ama forvette sayısal fazlalık vardı"

Alvaro Negredo'nun takımdan ayrılışını değerlendiren Güneş, şunları söyledi:

"Karakter ve insan olarak iyi bir oyuncu. Ama forvette sayısal fazlalık vardı, diğerleri gitse de normal karşılanabilir. Oyuncu olarak kendisinden sıkıntımız yoktu. Gitmesi muhtemel oyunculardan biriydi. Daha önce konuşulmuştu, şimdi karar verildi. Elimizdeki oyuncular da iyi oyuncular. Gidenin arkasından şikayet edip mağdur durumu oluşturacak değiliz."

  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA