Jennifer Lawrence: Sosyal medyada röntgenci gibiyim!

Paylaş
 

Birçok ünlünün aksine sosyal medya hesabı bulunmayan Jennifer Lawrence, “Sebepsiz yere kendimi orada göstermek istemem” dedi.

InStyle dergisine konuşan Hollywood yıldızının açıklamaları şöyle:

Stilinizi hangi sözlerle tanımlarsınız?
Davasını henüz kazanmış, 90’lı yılların seks işçisi… Yani 90’ların biraz androjen ama asil stilini beğeniyorum. İkisini karıştırmayı seviyorum. Ömrümün çoğunu dış görünüşümün nasıl olduğu hakkında endişelenmeden geçirdiğim için şanslıyım.

Ne zaman makyaj yapmaya başladınız?
Ortaokuldayken bu durum eğlenceli bir hal almaya başladı. Donmuş dudaklar ve parlayan farlar sürerdim. Eyeliner’a izin verilmiyordu, bu nedenle rimeli bol kullanıyordum. Tıpkı rakunlar gibi görünüyordum! Bu modayı geri getireceğim.

Saçınızla ilgili şimdiye dek yaptığınız en çılgın şey neydi?
Katıldığım bir gezide, saçımı kesmiştim. Sonra okula gittiğimde etrafa bir sessizlik çöktü. Hayatımın en kötü saç kesimiydi. Ama bugün de hâlâ kafamı kazıtmayı, zaman zaman aklımdan geçiriyorum.

Cilt bakımı için neler yapıyorsunuz?
Aslında gerçekten kuru bir cildim var, bu nedenle gündüzleri de gece kremi kullanıyorum. Ayrıca cildimi güneşten koruyorum.

Kendinizi ne zaman güzel hissedersiniz?
En disiplinli olduğum an,kendimi en güzel hissettiğim andır. Mesela eğer gerçekten isteyerek spora gidiyorsam… Salonda koşuyorsam, hem güzel hem de güçlü hissediyorum.

  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA