‘Bırakın İstanbul’u ehli yönetsin’

Paylaş
 

İstanbul’un işsizlik, yoksulluk, eğitim ve trafik sorunlarının olduğunu söyleyen Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, “Bu sorunları çözün. Esas işinize dönün. Bırakın İstanbul’u ehli yönetsin” dedi.

İmamoğlu, dün Beylikdüzü Belediye Başkanlığı görevini Mehmet Murat Çalık’a devretti. Devir teslim töreninde açıklama yapan İmamoğlu, “Beylikdüzü Belediye Başkanlığı görevimi Mehmet Murat Çalık’a devrediyorum. Bugün burada başka bir buluşmanın müjdesini veriyorum. Saraçhane’de 16 milyon insana hizmet etmeye başlayacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

‘Devretmek asalettir’

Devir teslim töreninin ardından belediye önünde kendisini bekleyen vatandaşlara hitap eden İmamoğlu, görevi devrederken yaşadığı hissiyatı vatandaşlarla paylaşarak, “İnsanın evinde olması kadar güzel bir şey yok. Sizden besleniyorum. Beylikdüzü halkıyla beslenerek onlara hissettiğim sorumlulukla yolumda yürüyorum. İnsan akşam evine geldiğinde insanlara mahcup olmak istemez ya inanın ben Beylikdüzü’nde yaşayan 350 bin insanıma mahcup olmadan işimi, görevimi yapma çabasını gösteriyorum. Beylikdüzü’nde başka bir başlangıca imza atıyoruz.

  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

E-Posta : medyatimsah@gmail.com Tel : 0224 246 246 0 Adres : Yeni Karaman Mh. 18. Dere Sk. No:39 Osmangazi/BURSA